Spisak učesnika ovogodišnje Akademije

Categories: Uncategorized,Vesti

Velika nam je čast da objavimo spisak izabranih polaznika Akademije. Svim ostalim kandidatima se najlepše zahvaljujemo na interesovanju i zaista izuzetnim prijavama. Bio je pravi izazov izabrati 50 učesnika!

Svim izabranim kandidatima čestitamo i molimo ih da potvrde svoje učešće najkasnije do četvrtka, 12. aprila u 11 časova pre podne.

SPISAK UČESNIKA AKADEMIJE:

  • Azra Hanić, Beogradska bankarska akademija
  • Aleksandar Vasiljević, Filozofski fakultet
  • Aleksandra Vidić, Ekonomski fakultet
  • Ana Stanković, Fakultet organizacionih nauka
  • Andreja Đorđević, Filozofski fakultet
  • Anja Tumpa, Farmaceutski fakultet
  • Bojan Stojadinović, Fizički fakultet
  • Bojana Ilić, Ekonomski fakultet
  • Vanja Popović, Fakultet političkih nauka
  • Veljko Ćirić, Arhitektonski fakultet
  • Damnjan Nikolić, Elektrotehnički fakultet
  • Dario Govedarović, Ekonomski fakultet
  • Dragoslav Milosavljević, Stomatološki fakultet
  • Zlatko Đorđević, Medicinski fakultet
  • Ivan Starčević, Saobraćajni fakultet
  • Ivana Bulatović, Pravni fakultet
  • Ivana Petrović, Biološki fakultet
  • Ines Zeljo, Elektrotehnički fakultet
  • Jasminka Gagić, Fakultet organizacionih nauka
  • Jelena Jovanović, Fakulet organizacionih nauka
  • Jelena Mijušković, Filološki fakultet
  • Jelena Mišković, Filozofski fakultet
  • Jovan Pjevač, Pravni fakultet
  • Lazar Milivojević, Ekonomski fakultet
  • Marija Gudurić, Filološki fakultet
  • Marija Janković, Elektrotehnički fakultet
  • Maša Lazarević, Fakultet organizacionih nauka
  • Milan Gavrilović, Biološki fakultet
  • Milena Ivezić, Ekonomski fakultet
  • Milica Balmazović, Elektrotehnički fakultet
  • Milica Despotović, Ekonomski fakultet
  • Milica Divljan, Fakultet organizacionih nauka
  • Miloš Petrović, Elektrotehnički fakultet
  • Miloš Tomić, Fakultet organizacionih nauka
  • Mina Ćirić, Rudarsko – geološki fakultet
  • Nataša Žuržul, Tehnološko – metalurški fakultet
  • Nebojša Petković, Elektrotehnički fakultet
  • Nevena Nikolić, Fakultet organizacionih nauka
  • Nemanja Radojević, Fakultet organizacionih nauka
  • Nenad Ravić, Fakultet za poslovne studije, Univerzitet Megatrend
  • Nikola Vranjin, Beogradska poslovna škola
  • Nikola Stevanović, Ekonomski fakultet
  • Nina Uljarević, Arhitektonski fakultet
  • Petar Pamučar, Elektrotehnički fakultet
  • Sanja Pajić, Biološki fakultet
  • Slobodanka Pavlović, Ekonomski fakultet
  • Sonja Mirković, Fakultet političkih nauka
  • Sofia Kovačević, Pravni fakultet
  • Stanko Pužić, Fakultet za menadžment, Univerzitet Singidunum
  • Tamara Janić, Fakultet političkih nauka

Author: Vukica Jekić


Leave a Reply